Confidence - (24-25.05 2011 Krakow)
Język: polski | english

CONFidence – IT Security Event

Czołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników i specjalistyczne warsztaty – wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 24-25 maja 2011 w Krakowie!

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, konkursy Hackerskie, Hackers for Charity Roulette, oraz wiele innych.

To także okazja aby w luźnej atmosferze wieczornej imprezy konferencyjnej porozmawiać z innymi spcecjalistami tej elitarnej branży.

CONFidence powstał w 2005 r. jako projekt stworzony przez grupę entuzjastów zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji. W ciągu kilku lat przeobraził się on w największe spotkanie hackerów w Polsce. Co roku CONFidence gromadzi prawie 500 uczestników: specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z rządu, przemysłu, sektora bankowego i środowisk akademickich, a także naukowców i twórców oprogramowania. Konferencja odbywa się dwa razy w roku: w maju w Krakowie w Polsce oraz w listopadzie w innej części Europy. CONFidence to miejsce spotkań społeczności bezpieczeństwa z całej Europy i nie tylko.

Prelegentami CONFidence są zawsze najlepsi światowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Do tej pory na konferencji mogliśmy zobaczyć prezentacje takich uznanych autorytetów jak Bruce Schneier, Dan Kaminsky, Jacob Appelbaum, Daniel Mende, David Hulton, Chris Palmer, Jesse Burns, Shawn Merdinger, Anton Chuvakin, Richard Bejtlich, Raoul Chiesa, Felix Lindner, Alexander Kornbrust, Dinis Cruz, Joanna Rutkowska, Gynvael Coldwind, Travis Omandy oraz wielu innych znakomitych prelegentów. Majowa edycja CONFidence jest również jednym z przystanków na trasie elitarnej grupy Hackers on a Plane.

Konferencja odbywa się dwa razy w roku:

  • Główny CONFidence odbywa się w Maju w Krakowie.
  • CONFidence 2.0 to konferencja mobilna i odbywa się jesienią co roku w innej stolicy w regionie Europy środkowo-wschodniej.