Confidence - (24-25.05 2011 Krakow)
Język: polski | english

Sponsorzy

Jeżeli chcesz zostać sponsorem CONFidence 2011 skontaktuj sie z
Andrzejem Targoszem
lub
Sławomirem Jabs.

Złoty Sponsor

Eset

Firma ESET, założona w 1992 roku, jest światowym producentem oprogramowania zabezpieczającego dla firm i użytkowników domowych. ESET wykorzystuje rozwiązania, które zapewniają błyskawiczną, wszechstronną ochronę przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami dla bezpieczeństwa komputerowego. Jest pionierem i stałym liderem w proaktywnym wykrywaniu zagrożeń.

Sztandarowymi produktami firmy są ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security. Zbudowane na wielokrotnie nagradzanym silniku ThreatSense®, są wysoce zintegrowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń, któremu zaufało ponad 100 milionów użytkowników chroniących swoje komputery przed całym szeregiem przenoszonych przez Internet złośliwych programów, takich jak wirusy, trojany, robaki, adware, spyware, phishing, rootkity i wiele innych.

HP

Hewlett Packard wspomaga operatorów telekomunikacyjnych, centra przetwarzania danych oraz dostawców treści poprzez zapewnienie innowacyjnych technologii, produktów i usług pozwalających im na realizowanie procesów biznesowych w optymalny sposób, to jest uwzględniając zarówno potrzeby w zakresie wydajności i niezawodności, jak również biorąc pod uwagę uwarunkowania ekonomiczne. Rozwiązania HP bazują wyłącznie na otwartych standardach przemysłowych zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Do klientów HP w Polsce należą nie tylko największe portale horyzontalne i wertykalne, ale także start-up’y.

Sourcefire

Sourcefire, Inc. (Nasdaq: FIRE), jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Sourcefire całkowicie zmienia sposób, w jaki firmy i instytucje rządowe z listy Global 2000 zarządzają zagrożeniami bezpieczeństwa sieci i minimalizują je. Oferowane przez Sourcefire rozwiązania IPS (system zapobiegania włamaniom), Real-time Network Awareness (informacje o sieci w czasie rzeczywistym) i Real-time Adaptive Security (adaptacyjne zabezpieczanie w czasie rzeczywistym) oddają w ręce klientów efektywną i skuteczną warstwową ochronę bezpieczeństwa – zabezpieczając zasoby sieciowe przed, w trakcie i po ataku. Firma Sourcefire od lat cieszy się uznaniem klientów, mediów i analityków branżowych ze względu na innowacyjność i przywództwo w branży, a jej osiągnięcia zostały uhonorowane ponad 50 nagrodami i wyróżnieniami. Obecnie tak nazwa Sourcefire, jak i nazwisko jej założyciela, Martina Roescha, stały się synonimem innowacji i inteligentnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń sieci. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.sourcefire.com.

TRECOM

Trecom has been present on the Polish market since 1996. The company designs, sells, and IT systems supporting businesses process and network technologies in general. Using the best technologies available on the market, it offers a broad range of solutions for creation of computer infrastructure to its clients. Trecom is active in 6 main areas, providing high quality services:

 • Consultations concerning information technologies,
 • Management services, technical support,
 • IT systems security,
 • LAN, WAN, WiFi, structural wiring,
 • Unified Communication,
 • Mass memory, data storage security.

Trecom has a highly qualified, internationally certified staff at its disposal. Trecom consists of specialists with long experience in IT, and a history of projects realised for clients from all sectors. Trecom’s staff represents highest technical and market qualifications proven by international certificates, e.g.:

 • Cisco Advanced Unified Communication Specialization;
 • Cisco Advanced Security Specialization;
 • Cisco Advanced Wireless LAN Specialization;
 • Cisco Advanced Routing and Switching Specialization;
 • Cisco Advanced Data Center Networking Infrastructure;

Currently the company is active in 4 locations: Warsaw, Cracow, Poznań, and Wrocław. For more information go to: www.trecom.pl info@trecom.pl

Srebrny Sponsor

Sponsor

Compendium

Prowadzimy szkolenia informatyczne. Jedną z dziedzin, w których się specjalizujemy jest security.

Tematyka szkoleń:

 • Pentesting
 • Reverse engineering
 • Informatyka śledcza
 • Podpis elektroniczny
 • Kryptografia
 • Bezpieczeństwo nowoczesnej organizacji – m.in. normy zarządzania i ABI

Szkolenia autoryzowane znanych producentów IT:
Fortinet, Check Point, Blue Coat, F-Secure, Novell, Microsoft, Oracle i wielu innych.

Szkolenia Security Awareness dla pracowników biurowych, czyli komputerowe BHP.

Novell

Novell Inc., lider rynku inteligentnego zarządzania obciążeniami, pomaga organizacjom w bezpiecznym dostarczaniu i zarządzaniu usługami IT w środowiskach fizycznych, wirtualnych oraz cloud. Novell pomaga klientom ograniczać koszty, złożoność i ryzyko powiązane z korzystaniem z rozwiązań IT dostarczając oprogramowanie do zarządzania tożsamością i bezpieczeństwem, administrowania systemami, organizacji pracy grupowej, a także systemy operacyjne oparte na platformie Linux. Więcej informacji: www.novell.com.

safecomputing

Spółka Safe Computing powstała w 1994 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu szerokiej gamy nowoczesnych technologii ochrony informacji. Safe Computing realizuje kompleksowe projekty bezpieczeństwa organizacji we wszystkich płaszczyznach działalności biznesowej, usługi przeglądów i testów bezpieczeństwa w tym audytów bezpieczeństwa aplikacji i analizy kodu, usługi analizy ryzyka, opracowanie dokumentacji bezpieczeństwa, usługi wdrożeniowe oraz usługi wsparcia technicznego. Specjalizujemy się w testach bezpieczeństwa aplikacji, łącznie z analizą kodu źródłowego pod kątem bezpieczeństwa, wdrażaniem systemów monitorowania bezpieczeństwa i świadczeniem usług z tym związanych oraz w opracowywaniu raportów analitycznych dotyczących mechanizmów zabezpieczeń i ryzyk związanych z mechanizmami zabezpieczeń. Oferta firmy obejmuje także rozwiązania technologiczne oferowane przez naszą firmę, m.in. systemy filtrowania treści, rozwiązania do szyfrowania danych na pamięciach masowych i mediach przenośnych, oprogramowanie antywirusowe (na praktycznie wszystkie platformy systemowe i sprzętowe), systemy zapór sieciowych, systemy wykrywania nadużyć w sieciach (IDS/IPS), systemy przeciwdziałające wyciekowi danych (DLP), systemy kontroli dostępu do sieci (NAC) i inne. Naszymi klientami są największe instytucje z sektora finansowego w Polsce, firmy informatyczne, energetyczne i przemysłowe. Wyrazem dbałości o jakość świadczonych usług jest wdrożony system zarządzania jakością, potwierdzony otrzymanym Certyfikatem Jakości ISO 9001.